درباره ما

خدمات مهندسی استیل ایران

تاریخچه

مجموعه خدمات مهندسی استیل ایران درسال 1380 رسماً فعالیت خود را ابتدا درغالب ارائه خدمات انبارداری تخصصی آغاز نمود سپس با گسترش فازهای دیگرکارخانه ازطریق دایرکردن خطوط برش ورق اعم ازطولی و عرضی همچنین خطوط پوشش وخش دارنمودن ورق درمساحتی معادل 15000 مترمربع اقدام به ادامه فعالیتهای خود نمود. درسال 1382 با همیت و تلاش کارکنان ، همزمان با پی بردن به توانایی علمی و عملی مجموعه برای دستیابی به تولید لوله های درزجوش استنلس استیل اقدام به بنا نهادن سه خط تولید لوله ساخت کشورهای آمریکا و ایتالیا به همراه تجهیزات جانبی نمود که دراین راه از همکاری پرسنل متخصص اروپایی درزمینه انتقال علمی فن آوری و تکنولوژی به پرسنل تحت امر نیز بهره برد. شایان ذکراست هدف ازاین امر تامین نیازمندی بازار داخلی به لوله های درزجوش استنلس استیل و برداشتن گامهای سازنده درتوسعه مجموعه و متعاقب آن همگام شدن در رشد اقتصادی کشور بوده است.
تولیدات لوله مجموعه مطابق با استانداردهای جهانی برای استفاده در صنایع شیمیایی، پتروشیمی، غذایی، دارویی و همچنین معماری ساختمان برای مقاصد دکوراسیون و تزئیناتی بکارمی روند، که در بخش تولید لوله های درزجوش مشروحاً بدان اشاره گردیده است .
اهتمام ویژه بر تمامی موارد فوق الذکر نهایتاً باعث گردیده مجموعه خدمات مهندسی استیل ایران این افتخار راداشته باشد تا با بهره گیری از حداکثرتوان علمی- تخصصی و همچنین پرسنل مجرب و کارآزموده جوابگوی نیاز مبرم مصرف کنندگان فولادهای ضدزنگ درکشور باشد. اکنون با گذشت بیش از 15 سال از تاسیس کارخانه به جرات می توان گفت مجموعه خدمات مهندسی استیل ایران جزء پیشگامان ارائه خدمات بهینه استنلس استیل در ایران می باشد.

 

فعاليت ها

مجموعه خدمات مهندسی استیل ایران بادراختیار داشتن خطوط صنعتی مورداشاره درذیل، مرکزی برای ارائه خدمات متنوع برروی ورق های ازجنس فولادضدزنگ در انواع گوناگون می باشد.
1- پوشش PE - PVC روی ورق (PLASTIC FILM COATING)
2- برش عرضی ورق ها از ضخامت 0.4 میلیمتر تا 3.0 میلیمتر (CUT TO LENGTH LINE)
3- برش طولی (SLITTING LINE)
4- خش دارنمودن سطوح BA و 2B با کیفیت H.L و No.4 / No.3 

(GRINDING AND POLISHING)

5- تولید لوله استنلس استیل ( STAINLESS STEEL TUBE MILL) با سطوح صنعتی و براق

6- تولید ورق های آینه (No.8) از آلیاژهای 304، 201 و 202

ارایه تولیدات جدید و ارتقا کیفیت خدمات در اولویت برنامه های این مجموعه بوده و صادرات محصولات تولیدی این مجموعه به بازار های جهانی در آینده ای نزدیک، چندان دور از دسترس نخواهد بود.

تعامل علمی و فنی مداوم با تولیدکنندگان بین المللی، باعث گردیده که مجموعه خدمات مهندسی استیل ایران با تکنولوژی روز جهان به صورت فعال در تماس بوده و امکان بروز رسانی روش های تولید را در صورت تامین منابع مالی داشته باشد.

مجموعه خدمات مهندسی استیل ایران مصمم به حفظ برتری، خلاقیت و نوآوری خود در آینده فعالیت هایش می باشد.

 

اهداف

افزایش سرانه مصرف استنلس استیل یکی از شاخص های مهم توسعه در جوامع صنعتی می باشد.

مجموعه خدمات مهندسی استیل ایران همزمان در کنار تلاش جهت ارتقاء دائم کیفیت و ظرفیت تولید که منجر به افزایش سهم در بازار استنلس استیل داخل شده ، به گسترش دانش روز در این زمینه و انتقال آن به مجموعه های مربوطه نیز اهتمام ورزیده است.در این راستا ترجمه و نشر مقالات علمی و آخرین تحقیقات صورت گرفته پیرامون خواص و امتیازات استنلس استیل و زمینه های مورد مصرف انواع آن را در دستور کار خود قرار داده و نسخ مربوطه را بصورت رایگان در اختیار مشاوران و مصرف کنندگان محترم قرار داده است.

(شعار این مجموعه ساخت جهانی پاک و عاری از آلودگی به کمک فلز استنلس استیل با خاصیت بازیافتی 100 درصد می باشد.)

خدمات مهندسی استیل ایران
Email: info@ises-group.ir
Phone: +982166392501
Fax: +982166392502
جاده قدیم کرج، کیلومتر 4، مرکز تجارت استیل ایران، پلاک 221
تهران, تهران
هدف ما ساخت جهانی پاک و عاری از آلودگی به کمک فلز استنلس استیل با خاصیت بازیافتی 100 درصد می باشد

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: mobile_footer_navbar

Filename: defualt/defualt.php

Line Number: 164